Obec Chlum nabízí aktuálně 2 volná místa v Domu pro seniory

Typ: ostatní
Jednolůžkové pokoje s ledničkou, dvojvařičem, teplou a studenou vodou, ostatní vlastní, WC a koupelny na chodbě.

Obec Chlum nabízí aktuálně 2 volná místa v Domu pro seniory

Jednolůžkové pokoje s ledničkou, dvojvařičem, teplou a studenou vodou, ostatní vlastní, WC a koupelny na chodbě.

Služby v rozsahu pečovatelské služby. Nejsme ve státním registru.

Cílová skupina: zájemci o sociální službu nad 50 let, příjemci starobního nebo invalidního důchodu, i se sníženou mírou soběstačnosti v životních dovednostech v rozsahu II., III. stupně příspěvku na péči, ale mobilní, částečně či úplně zbavení způsobilosti k právním úkonům. Podmínkou je přihláška k trvalému pobytu.

Cena 3 300,.Kč/ včetně energií, strava - oběd s výběrem 7x týdně cca 50,-/den + služby dle ceníku. Prodejna v místě /snídaně, večeře/ , klid, pedikura, holič - kadeřníce, lékař dojíždějí. Zastávka autobusu 50 metrů.

Vytvořeno: 16. 5. 2014
Poslední aktualizace: 16. 5. 2014 00:00