Obsah

#

 

NAŠE ÚSPĚCHY VE ŠKOLNÍM ROCE 2011/2012

 

  • Velká podzimní sběrová soutěž - 1. místo v Plzeňském kraji

__________________________________________________________________________

 

 

NAŠE ÚSPĚCHY VE ŠKOLNÍM ROCE 2010/2011

 

  • Karlovarský skřivánek  -  účast v krajském kole Lucie Žofáková

 

  • Výtvarná soutěž - Moje nejmilejší zvířátko

                                   1. místo - Jakub Netrval     

  • Výtvarná soutěž - Krteček

                                   Cena poroty - Pavel Šilhánek

 

  • VIII. Mistrovství ZŠ Plzeňského kraje v T-Ballu 2011

                                    2. místo

 

  • VIII. Mistrovství ZŠ Plzeňského kraje v T-Ballu 2011 - soutěž O nejrychlejší tým
  •                               1. místo
  •  
  • Atletické závody v Přešticích
  • 1. místo - běh na 60 m - Matyáš Janda, 5. ročník
  • 3. místo - skok do dálky - Štěpánka Peklová, 5. ročník
  • 3. místo - skok do dálky - Matyáš Janda, 5. ročník
  • -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------                      

 

NAŠE ÚSPĚCHY VE ŠKOLNÍM ROCE 2009/2010

 

  • Karlovarský skřivánek  -  účast v krajském kole Petr Kučera, Adéla  Milotová              

                                              Klára Netrvalová

 

  • Matematická olympiáda

                        4. místo v okresním kole - Petr Kučera

                       13.místo v okresním kole - Marta Bukovjanová

                       16.místo v okresním kole - Klára Netrvalová

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

NAŠE ÚSPĚCHY VE ŠKOLNÍM ROCE 2007/2008

 

  •  Pěvecký sbor Lukaváček
    • 2. místo v krajském kole - v celostátní soutěži ve hře na zobcovou flétnu Pískání pro zdraví

 

  • Helpíkův pohár - Jeseník - Mistroství republiky mladých záchranářů - příkladná reprezentace - Tereza Šperlová

 

  • Karlovarský skřivánek 

    • 1. místo v krajském kole - Adéla Milotová (postup do celostátního kola)

      5. místo v krajském kole - Karolína Hrdonková

 

  • Atletické závody Přeštice

2. místo - skok daleký - Tereza Šperlová, 5.ročník

3. místo - celkové hodnocení družstev - kategorie starších - Miroslav minarčic, Tereza Šperlová, Marek Stavinoha, Anita Lezoňová

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

NAŠE ÚSPĚCHY VE ŠKOLNÍM ROCE 2006/2007

 

  • Atletické závody Přeštice

3. místo - běh na 60 m - Tereza Šperlová, 4.ročník

 

  • Pěvecký sbor Lukaváček

2. místo v krajském kole - v celostátní soutěži ve hře na zobcovou flétnu

sejmout0003

fotografie ze soutěže naleznete zde

 

  • Pěvecká soutěž Skřivánek

5. místo - v krajském kole - Adéla Milotová

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

NAŠE ÚSPĚCHY VE ŠKOLNÍM ROCE 2005/2006

 

  • Atletický trojboj Přeštice

1. místo - Kristýna Pinkerová - hod kriketovým míčkem

  • Pískání pro zdraví

2. místo - pěvecký soubor Lukaváček

  • Filmová pastelka

3. místo - Tereza Šperlová

  •  Okresní kolo matematické olympiády

5. místo - Jan Samek

  • Sběrové soutěže druhotných surovin

4. místo v krajích Plzeň a Karlovy Vary - děkujeme za Vaší pomoc

 

  • Prostorové výrobky

1. místo - 12. místo - žáci 1. 2. a ročníku - pohádkové postavičky

  •  Houby kolem nás (výtvarná soutěž Plzeňského kraje)

umístění mezi dvaceti nejlepšími - žáci 1.,2. a 3. ročníku

  •  Přijímací řízení na víceletá gymnázia

počet zájemců:   1        z toho přijati:   1

 

 


 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

zpět

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------